10 YILDIR GÜVENİNİZLE
Anasayfa
Hakkımızda
Ürünler
Driver
iletişim
0 (312) 481 64 64
        Büronet İletişim, Yenilikçi yapısı, Genis ürün yelpazesi , Yaygın satış kanallari ve satış sonrası güçlü teknik servis ağı ile müşteri odaklı çalısmalarıyla, kendini sürekli geliştirmekte ve dokümantasyon konusunda müsterilerine sınırsız çözümler sunmaktadir....

        Firmamiz UTAX dışında Brother ve Telesis markalarının satışının yanında yedek parça, sarf malzeme, teknik servis hizmetini de vermektedir...

        Büronet İletişim olarak fotokopi ve faks cihazları konusunda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için gayret göstermekteyiz. Tecrübeli ve konusunda uzman ekibimizle satış sonrası verdiğimiz hizmette, müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenilirlik ilkesini ön planda tutmaktayız.

       Fotokopi ve faks cihazlarının satışının yanı sıra satış sonrası yerinde servis, orjinal sarf malzemeler ve yedek parça temininde en cazip imkanlarını sunmaktayız. Bildirilen arıza ve servis ihtiyaçlarına aynı gün içerisinde cevap vererek, kullandığınız fotokopi ve faks cihazlarından en iyi verimi almanız için özenle çalışmaktayız.

        Çalıştığımız kamu kurum, kuruluş ve özel şirketlerin servis hizmetinde müşterilerimizin güvenlerini kazanarak, istikrarlı bir performans çizmekteyiz. Bu imkanlardan faydalanmak ve cihazlarınızı uzman personelimize teslim ederek maksimun verim almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Hakkımızda

hd pornoların adresi Suzuki vitara defransiyel